Z Elevatör

Z Elevatör


KovalıZ-Elevatör, taşınacak malzemeyi bir veya birden çok besleme noktasından, dikeyve yatay olarak taşımak için kullanılır. Zincir tarafından taşınan birbiriardına sıralanmış plastik kovalar ile taşınma sağlanmaktadır. Zincirler basitbir kılavuz üzerinde hareket ederek, sürtünme ve temas olmadan sorunsuz birşekilde aktarılmaktadır. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre kovalardeğişkenlik göstere bilmektedir. Taşınan ürünler dikkatli bir şekilde kırılmadanveya zarar görmeden iletilmektedir. Çağın teknolojisine uygun olarak düşük güç,yüksek verim şeklinde çalışmaktadır.

Z elevatörler ekonomik ve uzun ömrüylebirçok alanda kullanılmaktadır. Cıvatalı bağlantıları sayesinde kolaycabakımları ve arızaları giderilmektedir. Zor ve tozlu ortamlarda çalışmakolaylığı sağlamaktadır. Ulaşılması zor, taşınması güç yerlerde kullanılan z elevatörlerişten tasarruf edilmesi sağlamaktadır. Firmamızın Z elevatör işinde garantilive tecrübeli bir alt yapısı bulunmaktadır.


Taglar

silo boşaltıcı, helezon, yükleme bandı, yükleme bandı, çorum zeylin makina, yükleme bandı, helezon, makina imalat, kovalı elevatör,
22